Sex Kızları

Karşınızda sizinle ilgili tüm mahrem bilgilerinizi, rahatça paylaştığınız birini hayal edin. Öyle ki bu kişi ne sizi yargılıyor ne de utanıp kaçıyor. İstediğiniz tüm fantezilerinizi sizinle birlikte isteyerek ve zevk alarak paylaşıyor. Çok mu abartı geldi? Kendinizi hiç özgürce ifade ettiğiniz biri oldu mu? Tüm cinsel istek ve arzularınızı rahatça ifade edebildiğiniz?

Peki bu isteğinizi kaç kere içinize gömdünüz, kendinize sakladınız? İnsanların kendini ifade etmekten çekindikleri tek konu cinselliktir. Partnerinizle sevişirken bile olmasını istediğiniz bir pozisyonu, rahatça dile getiremezsiniz. Utanmanın en sık yaşandığı yerlerin başında gelir yatak odalarımız. Kendimiz olabildiğince açıp bir o kadar içimize kapandığımız tek yerdir. Basma kalıp düşüncelerin dayatıldığı, farklı bir duygu aktarımının günah sayıldığı tek yerdir yataklarımız.

Kendini açmaya çalışan ama istese bile bir noktada kendini baskılayan insanların belki de, kendilerini özgür hissettikleri tek yer sex hatları. Sex hattı sayesinde kendi olabildiği ve özgürce fantezilerini haykırdığı bir mecra.

Konular Derin ve Çok Özel

Karşınızdaki insanı bir hayal edin, sizi tanımıyor ve yargılamıyor. Ne kadar özgür olabilirsiniz? Kendinizi ifade etmekte ne kadar açık olabilirdiniz? Sorunuz her şekilde olumlu bir cevap barındırıyor olacaktır. Özgür ifade, özgür hisler ve özgür haz size bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayacaktır.

Kendinizi Özgür Kılın

Kendinize sakladığınız tüm saklı duygu ve düşüncelerinizi açın. Karşınızdaki insanla tutku ve hazlarınızı paylaşın. En mahrem sırlarınızı birbirinize açın. Kendinizi açtıkça daha da özgür olduğunuzu fark edeceksiniz.

Sex Sohbet Hatları

Yazıldığında ya da bahsedildiğinde bile insanda utanma hissi uyandıran bu soyut kavram, aslında ne kadar kapalı insanlar olduğumuzun göstergesidir. Aldığınız bu hizmeti bile, kendinizi yargılamadan özgürce alamazsınız. Oysa ki su gibi, yemek gibi temel ihtiyaçtır sex.

İnsanda ki üreme isteği o kadar baskındır ki olağan yaşantımıza etkisi büyük olur. Kendini tatmin etme duygusu hep hafife alınır. Oysaki insan kendine özel kalabilmelidir. Partneri olan bir kişi bile farklı, özel cinsellik alanı isteyebilir.

Sex hattı kızları bu anlamda hem size özel alan sağlar hemde partneriniz için tehlike arz etmez. Kendinize özel alan sağlamak en doğal hakkınız. Yalnız olmanız ya da partnerinizin olması kendi alanınızı istemenize engel olamaz.5star

Puan: 9.7 (10 üzerinden)